Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus rog g752 kijelző vibrálás?

Logan22 kérdése:

Asus rog g752 kijelző vibrálás?

Figyelt kérdés
Van egy gamer laptopom(rog g752vy ) nem mai darab ugye már na de a lényeg az hogy azt vettem észre, főleg a sötétben a kijelző fényereje mintha váltakozna hirtelen, fényesebb és tompább lenne. Kicsit zavaró de nem tudom mi az ami már károsnak számít a szemnek. Esetleg hogy most ez nagy probléma vagy nem érdemes vele foglalkozni azt nem tudom szval azért írok épp ide. Drivereket frissítettem utólag de előtte még a régit is vissza tettem rá (hátha ugye az a probléma hogy túl új a driver :D) úgyhogy csökkentett módban letöröltem az előzőt. Na de a lényeg hogy se az új se a régi driver nem segített rajta ugyanúgy villog, persze nem annyira erőteljes de sötétben azért szerintem néhol észre lehet venni. Csak nem tudom hogy ez már nagy problémának számít-e? Köszönöm a válaszokat ha valaki megtisztel vele, sokat segítene! :)

#kijelző #vibrálás #Driver, kijelző hiba #Hardveres, szoftveres hiba #Egészségtelen a szemnek #Látás károsodás
2021. ápr. 11. 14:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah és annyi hogy nem a Windows adaptív fényerejére gondolok az dinamikusan változik viszont ez teljesen hirtelen és nem is szabályos.
2021. ápr. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!