Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt xbox onera telepített...

Használt xbox onera telepített játékokat hogyan lehet megtartani?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy xbox onet használtan, de nem igazán igazodok el az olvasott infirmációkon.

Ha az előző tulajdonos fiókjában email címet és jelszót változtatunk, akkor gyakorlatilag az már az én fiókom lesz. Na most akkor ő már ezt a készüléket nem tudja átállítani, hogy ne legyen home console, ugye?

Mert ahogyan olvastam, a játékok csak így maradhatnak meg.



2021. ápr. 12. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebbe a gép mostani gazdája is belemegy? Amúgy ha a gép úgy van beállítva, hogy a régi tulaj profiljához nem kér elszót, akkor simán tudod használni a gépet, és az azzal a profillal vett játékokat. De ezt max családon belül engedném meg. Én így vettem tesómtól gépet, hogy a fia profilja fent volt a gépen, viszont ez is csak mentésekben volt számottevő, mert a játékokat meg lemezen adta hozzá.

Idegen vevő esetén viszont biztos, hogy törölni fogja a profilját a gépről.

2021. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A profil eladás/átadás mindig problémás, mert hivatalosan ilyet nem lehet. Ha átírjátok az email címet és megadja a jelszót akkor elvileg működnie kellene, de nincs garancia, hogy az illető nem hívja fel az MS ügyfélszolgálatot később, hogy ellopták a profilját és visszakérje a hozzáférést. Emellett nem tudom milyen játékok lehetnek egy profilon ami miatt megérheti megvenni. Sok ilyen amit láttam csak olcsó vacak, vagy ingyenes (Gold előfizetéses) játékokkal van tele.
2021. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyet. Profilt adni-venni nem lehet (még örökölni sem egyelőre!). A konzol árát nézd, meg az állapotát, és vedd meg a profilja nélkül olcsóbban, ha esetleg sokra tartaná..
2021. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!