Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki mit ajánlana?(FÜLHALLGATÓ!)

Ki mit ajánlana?(FÜLHALLGATÓ!)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

TWS True Wireless (teljesen vezeték nélküli) fülhallgató vásárlása előtt állok és szeretném megkérdezni, hogy ki mit használ, kinek mi vált be? iPhone 12 telefon mellé keresem viszont nem feltétlen szeretnék airpodsot, mivel úgy érzem van attól jobb ár-érték arányú.



2021. ápr. 12. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Az konkrét.


Valakinek 5-10 ezer forintos is jól szól, valakit meg irritál a 20 ezer forintosnak is a hangzása.


Valakinek számít a strapabírhatóság, valakinek csak elméletben


Árérzékenység ugyan ez.


Vagy hogy mennyit bírjon egy feltöltéssel


Vagy hogy legyen-e mikrofonja is


Vagy hogy ... stbstb


(én például 2 fülhallgatót fogok venni: egy olcsóbbat hanghíváshoz, meg az se gáz, ha épp csak egy évet bír ki, vagy annyit se, lazán bebszom a zsebembe, vagy bármi... meg keresek egy olyat, ami viszont tényleg szépen szól, és remélhetőleg tartós, az előbbinél egy nagyságrenddel magasabb árkategóriában keresve)

2021. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj ha lett volna bármi preferenciám leírtam volna. :)

Nem véletlen van odaírva, hogy kinek mi vált be!

Mindenesetre köszönöm a válaszod.

2021. ápr. 12. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én tipik iPhonoeos vagyok már évek óta, ear padseim voltak eddig, de most bluetoothosat akartam. Én egyáltalán nem preferálom azokat a füllhalgatókat, amiken ilyenk kis szilikonos végük van, így olyat kerestem ami úgy néz ki mint az ear pads. Találtam is a médiában és tökéletesen működik. Nem noname, de nem tudom mi a neve, 9K körül volt
2021. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én második generációs AirPodsot használok, életem legjobb döntése volt megvenni, 40 körül simán tudsz venni, nem fogod megbánni. iOS-hoz nem fogsz találni jobb ár-érték arányt, mivel rengeteg plusz funkciója van és mindig pöccre indul (beteszed a füledbe és már csatlakozott is)

Ha viszont mégis túl drágának tartod (amit meg tudok érteni), akkor én a Honor Choice True-t ajánlom, mindenkinek csupa jó tapasztalata van vele (személyes nincs, de a gyári adatok és visszajelzések alapján nagyon szuper), az ára pedig 10-15 ezer körül mozog.

2021. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy jbl tune 220 tws fülhallgatóm van, nálam fontos az intenzív basszus, amit tökéletesen hoz. Mikor én vettem, akkor volt 28 ezer forint. Csak ajánlani tudom
2021. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!