Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A mai nap folyamán vettem egy...

A mai nap folyamán vettem egy xbox 360-at egy kinektel ezzel nincs is semmi baj de a kinektet nem tudom kalibrálni ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 18. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A normális beállítához szükséged lesz egy A5-ös méretű kalibráló lapra, ami lényegében egy arc. Ilyeneket lehet találni a neten, majd ezzel megcsinálni a kalibrálást.

[link]

2021. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen ilyen lapra nem volt szükségem soha. A probléma ott szokott lenni, hogy nem mindegy milyenek a fényviszonyok, nem mindegy hogy a bútorok elrendezése milyen (ha nagyon tele van a szoba eltűnhet bennük az ember mert a rendszer körvonalakat néz) és ami a legfontosabb, hogy a 360as Kinecthez elég sok hely kell, 2 és 3 méter között ha jól emlékszem.
2021. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!