Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zenehallgatásra otthon max...

Kizcar kérdése:

Zenehallgatásra otthon max 60.000 ért milyen fejhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

csáó mindenki


a segítségeteket szeretném kérni. hálás köszönet érte.

vásárolnák fejhallgatót.

volt már Shure SRH840 em impotencia 43.80 Ohm. nagyon szép hangja volt, de halk. Logitech Z906 ra és ASUS Xonar DX re csatlakoztatva ugyanolyan gyönge volt hangereje. A Vsonic GR06 om 24 ohm os sokkal hangosabb így összességében jobbnak találtam a fejhallgatónál.


milyet és mire szeretnék fejhallgatót


tudjon nagyon hangosat. tudjon ordítani. ritkán havonta egyszer amikor olyan kedvem van. de azért hétvégi használatokkor is bírja a hangerőt.

szóval a telefon és gyári fülhallgató zenelejátszó hangerejének majdnem 2x osét


vezetékest


máximum 60.000 ért


kizárólag otthoni használatra


nagyon nem szeretnék kölön erősítőre költeni, de ha úgy látjátok jobbnak, hogy egy 40.000 res fejhallgató és 20.000 res erősítő párosítás előnyösebb egy szimpla 60.000 res fejhallgatótól, akkor......


lényegében zenehallgatásra úgy, hogy közben azért játszok valami verdaversenyzős játékkal, amiből azért a búgó motor hangját szeretem hallani.


többnyire synthwave, retrowave, trance stílusokhoz. de becsusszan a metál is ritkán.


nem nagyon szeretem a sok mélyet. csak keveset. szóval nem fontos, hogy nagy mélyet tudjon. a logi z906 om mélyét se szoktam hallgatni úgy, hogy bum bum, csak tum tum. lényegében alig van rajta, olyan 8-10 százalékon.

és a

sz-sz-sz-sz hang ne legyen túl sziszegős.

szeretem ha az " essz " úgy szól ahogyan a valóságban. persze ezt equalizerrel tudom lehet korrigálni.


circumaural vagy supraaural? amelyiket ajánljátok.


zárt vagy nyitott? amelyik jobb.


mikrofon nélkül


Tényleg hálás köszönetem.



2021. ápr. 18. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Azok a fejhallgatók nem véletlenül halkak, azért olyan, hogy ne b*szd el a hallásod...
2021. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel itt:

[link]

De én először ide küldenélek:

[link]

Szerintem neked fejhallgató erősítő kéne a DAC elé és lesz hangerő.

Amúgy jó az SRH840, egy jó forrással felesleges a csere.

2021. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Közben látom kiírtad, ha ott nem kapsz választ akkor sehol.

Az országban talán az egy normális weboldal ahol tudnak segíteni ebben a témában.

2021. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget. Sony mdr1am2 lett. nagyon fain. brutálisan hangos is. nem is lehet max on mert tönkremegy az idegrendszered hallásról nem beszélve.
2021. ápr. 28. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!