Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért gyűri a Video a VHS...

Miért gyűri a Video a VHS kezettát és miért nincs hang?

Figyelt kérdés
1.)a felcsévélő orsó leáll (a fej forog és odabenn gyűlik a másik oldalról lecsévélt szalag) és a készülék leáll. 2.) Ha rendesen megy is a lejátszás, leállításkor a forgó fej mellől nem húzza vissza a szalagot a kazettába. 3.) Mindkét esetben szalaggyűrés és Eject-kor kibányászás... 4.) ha ép működik is, kép "antennakábellel" is és AV kábellel is van, de hang nincs.

#VHS #gyürés #AV kábellel és Antennakábellel sincs hang
2021. ápr. 21. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
régóta nem használt Hitachi Videomagno, de most elővettem és VHS kazettákat szeretnék digitalizálni ( Videomagno - VedeoGrabber- PC )
2021. ápr. 21. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbád jól megpucolni a fejet a görgőt stb gyógyszertári alkohollal.
2021. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, fejet megpucoltam (arcszesszel....) görgőket még nem. megpróbálom majd Gyógysz. Alk al.
2021. ápr. 23. 01:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Upgradold a firmverjét, és egyből jó lesz. Ha nem, akkor ki kell cserélni az elektrolit kondenzátorokat, az aztán tényleg mindent megold.
2021. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tibor1958 válasza:
4/4-nek válaszolva. Jobb lett volna ha nem írtál volna ide semmit. Szerintem egy villanykörtét se cserélj ki.
2021. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyit tudsz te, ami elromlik, kidobni. Pedig egy firmware upgrade vagy pár púpos kondi cseréje után még lehet, hogy évekig éghetne az a villanykörte...
2021. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én csak egy "mekkmester" vagyok, amit látok mechanikában pl. megnyúlt az ékszíj, azt kicserélem (az sem biztos, hogy jó), de amit már műszerrel kell, (elektronika, stb.) az szakemberes lesz, mert a pucolgatás, ékszíjcsere nem oldotta meg a gondokat köszönöm.
2021. ápr. 27. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!