Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik nagyon rövid hosszabbí...

Létezik nagyon rövid hosszabbító (220V hálózati)? csak 10-20 cm

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a 3 méterest feltekered.
2021. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek létezne? A kutya se venne ilyet.
2021. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pintér László válasza:
100%
Másfél méterest szétszeded, méretre vágod, bekötöd, összeszereled. Bár nem értem, hogy mire kéne ilyen kicsi.
2021. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem például azért, mert egy mosógépnek vagy hűtőnek olyan el...szott rövid a kábele, hogy pont nem éri el a fölötte lévő konnektort. Pont ennyi hiányzik. Mindkettő konkrét példa a háztartásunkból.

A megoldás: veszel egy méter MT3x1,5-ös kábelt, egy dugvillát, egy lengő dugaljat, és legyártod magadnak.

2021. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen rövidet nem gyártanak. 4-es hozzászóló leírta miért lehet szükség ilyen rövid hosszabbítóra. Nálunk ugyanez a probléma volt. A mosogató feletti bojler kábele nem ért el a konnektorig. Ezt egy lengő dugaszolóaljzattal oldottam meg. A hűtő és mélyhűtő kábele sem ért el a konnektorig, csak néhányszor 10 cm hiányzott. Ide csinálni kellett egy kb. 50 cm-es hosszabbítót.
2021. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Ne ám már hogy pár tíz centis távolság miatt mindenképp kelljen ilyen rövid hosszabbító! Ahová az elérne, oda a hosszú méginkább elér! Vagy arra mind szükség van, és nem akarod ezért beáldozni?

Amúgy bár ennyire rövid nem, de majdnem: megnéztem Árukeresőn, és nem hittem volna, de 30 cm a létező legrövidebb! Viszont erre ugyanígy Te is rá tudtál volna keresni!

2021. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne ilyen kicsi? M ekkora hülye kérés ez. Tényleg nem jut eszedbe miért? Mert a két pont között, amit össze akarsz kötni, ekkor a távolság. Minden hosszabbítót azért veszel, hogy két pontot összeköss, és a legjobb az, ha nem fölöslegesen hosszabb. Hosszút csak akkor vesz az ember, ha több különböző helyen felváltva akarod használni, de ennek fix helye lenne.
2021. ápr. 25. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se csinálnak a kedvedért 10 centiset. Vagy veszel 1 méterest és valahova elrejted a fölösleget, vagy csinálsz alkatrészekből neked megfelelőt.

De a legelegánsabb az lenne, ha a bekötőkábelt lecserélnéd egy hosszabbra.

2021. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

„De a legelegánsabb az lenne, ha a bekötőkábelt lecserélnéd egy hosszabbra.”

Igen valóban ez a legjobb, de csak, ha már lejárt a készülékre a garancia. Nálunk a mosogató feletti bojler, amíg garanciás volt hosszabbítóval működött, utána aztán lecseréltem a kábelét egy hosszabbra.

2021. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!