Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezetéknelküli fülhallg...

Milyen vezetéknelküli fülhallgatót érdemes venni sportoláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hamarosan újra tudok menni edzőterembe, szóval . A kérdésem hogy ti milyen wirelles fülhallgatót ajánlotok edzéshez? Huawei p30 life telóm van, és a huawei freebuds 4i-vel szemeztem, de a terembe izzadok mint egy ló, ezért a freebuds i4-et offoltam, mivel teszt videóban aztmondták nem jó sportra mert nincs olyan tanúsítványa h vízálló. Ugye vannak a huaweiekhez adott vezetékes fülesek.Kb milyen árkategoriában vannak olyan wirelles fülhallgatók, amik körülbelül úgy szólnak mint ezek a telókhoz adott vezetékesek? Csak hogy tudjak mihez hasonlítani. Kiadok én pénzt fülesre ha kell, de most minek fizessek 20 ezer helyett 80 ezret 😀 Hip hop, és ilyen kaliberű számokat szoktam hallgatni, amiket lent linkeltem. Tényleg annyi fajta van hogy nem tudok választani, és nem is vagyok jártas a témában. A válaszokat előre is nagyon köszönöm 😁🙏



[link]


[link]



2021. ápr. 28. 13:06
 1/3 Gárdonyi emlékérme válasza:
Én JBL under armour füleseket ajánlom azok kifejetten sportra lettek tervezve.
2021. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem Honor Choice van, futáshoz használom.
2021. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy sennheiser cx 400 bt, vagy egy sennheiser momentum true wireless 2, garantáltan elégedett leszel, legjobb hangú bt füles jelenleg a világon 😊
2021. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!