Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Beletört a töltőkábel vége a...

Beletört a töltőkábel vége a ps4 kontrollerbe! Hogyan tudnám kiszedni?

Figyelt kérdés
Játék közben a számítógépbe volt bedugva a töltő, a töltő pedig a kontrollerbe. Nem figyeltem, és játék közben a kábel beleakadt a széknek a karjába, és mikor elfordultam volna a székkel, a töltő kihúzódott a kontrollerből, viszont az egyik "rétege" benne maradt, és nem jön ki. Mivel nagyon kicsi a port, ezért csipesszel nem tudom elérni. :(

2021. máj. 1. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Csavarozd szét az egészet
2021. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek én is a szétszedést javasolnám, hátha jobban hozzáférsz.
2021. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha garanciás, akkor inkább vidd el szervizbe, mert ha szétszeded és szétcseszed véletlenül az egészet, akkor onnantól kezdve dobhatod is a kukába, nem fogják tudni megcsinálni...
2021. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így sem fogják megcsinálni garanciálisan, mivel az ő hibájából történt.
2021. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az hogy? a csatlakozó vége?
2021. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5-ös Igen.
2021. máj. 2. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én még ilyet nem lattam hogy a micro usb csatlakozó beletörik a foglalatba. előbb jon ki belőle. akkor hiába szeded szét a kontrollert, ettől még a csatlakozó foglalat egyben marad

szóval cserélni kell a foglalatot, vidd szervízbe

2021. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!