Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL fülesekről mi a véleményetek?

JBL fülesekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 13:45
 1/4 anonim válasza:
70%
Nekem nagyon sokáig 1-1,5 évig jó volt a bluetooth fülesem, aztán egyik, később másik fülére is megnémult
2021. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Jók.
2021. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
JBL Bluetooth-os fülest nem használtam, csak vezetékest, viszont a vezetékes az nagyon jó. JBL T290-em volt, már jó ideje bírja, volt pár alkalom amikor ügyetlen voltam és simán tönkre tehettem volna, de szerencsére volt annyira strapabíró hogy nem történt baj. :D A hangzása nagyon jó, basszus téren is nálam 10/10, ráadásul nem is drága, 10-11k ft-ért már lehet kapni. Bár én nem mostanában vettem, hanem több mint 1 éve, nem tudom hogy lehet-e kapni még, viszont ha lehet, akkor én ajánlom. - természetesen csak azoknak, akik a vezetékes fülest preferálják.
2021. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Volt egy jbl fülesem meg egy fejhallgatóm. Közepes ár-érték-arányú volt mindkettő, a füles fél év alatt, a fejhallgató két év alatt ment tönkre.

Referenciaként az előző Philips fejhallgatóm 5 évig működött, a 700 forintos Tescoban vásárolt fülesem pedig 1 évig.

Nem veszek többet jbl-t, mert sokkal jobbakat is lehet kapni olcsóbban.

2021. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!