Mi a baja a hifinek? (Videó)

Figyelt kérdés

Kereken amin rajta van a szíj és ha elkezdem mozgatni szíj nélkül akkor meg szorul mind a két arányban a kerék.

Van hogy rendesen működik a tálca hogy nem kell rá segítsek de akkor meg megállás nélkül ki be járkál.

Lemezjátszó meg halható nyikorog elindulásnál.


Szervizben volt 6 honnapig de sajnos nincs hozzá alkatrész, szenvedtek vele azt mondták.


Volt már nektek ilyen problémátok?


https://www.youtube.com/watch?v=bjlnHbBzU_E



2021. máj. 6. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, már megint te?

Ezerszer elmondtuk, ez egy öreg, elavult, ótvar, noname, filléres ócskavas.

Nem az örökkévalóságnak készült, ezeket 2-3 évre tervezik. Te meg már legalább tíz éve nyúzod!

Dobd ki végre, senki nem fog foglalkozni egy ilyen ócskavassal. Ez nem hifi! Ez egy music-center. Régen így hívták a szart.

2021. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem néztem végig a videót, mert kb 2 percen keresztül a CD meghajtót b#sztattad.

Sajnos erről mondj le, a neten már 20k-tól kapsz mini hifit.

2021. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet nektek elavultak, de nekem sok emlék fűződik hozzá.


Biztos nektek is van és ha valaki leszolná biztos nem tetszene.

2021. máj. 6. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet nektek elavultak"

Ez már újonnan is elavult volt.


"de nekem sok emlék fűződik hozzá."

Ezzel nincs semmi gond. Tedd fel a szekrény tetejére, néha porold le.


"Biztos nektek is van"

Volt hasonlóm harminc éve. Rengeteget nyúztam, sok örömet szerzett - és a legnagyobbat akkor, amikor végre bevágtam a kukába, és vettem valami komolyabbat.


"és ha valaki leszolná biztos nem tetszene."

Hogy őszinte legyek, nem érdekel, ki mit gondol a hifimről. Viszont tudom, mi az ami megéri a foglalkozást (egy többszáz eurót deck pl.) és mi az ami nem (egy filléres vacak).

2021. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem fontos a CD, Lemezjátszó, AUX, Deck, és jó lenne új lenne.
2021. máj. 6. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés szinte szó szerint nem régen volt már.

„Szervizben volt 6 honnapig de sajnos nincs hozzá alkatrész, szenvedtek vele azt mondták.”

Ez a legfőbb baj: nincs és valószínűleg már nem is lesz hozzá alkatrész, enélkül a javítása – ha lenne is értelme – lehetetlen. Szerintem a szervizek sem szívesen foglalkoznak már ilyenek javításával. Egyébként, ha egy szerviznek sem sikerül alkatrészt szerezni hozzá, akkor ez már reménytelen.

Többen, többször leírtuk neked, hogy ezek olyan hibák, hogy a készülék „értékéhez” képest nem érdemes a javításával foglalkozni. Látod, most is mindenkinek ez a véleménye.

Ha annyira ragaszkodsz a régi lemezek, magnókazetták, videókazetták lejátszásához, akkor szerezz be új készülékeket ezekhez, talán még valahol lehet kapni ilyeneket. A régit, ha emlékek fűznek hozzá, akkor szépen takarítsd le, tedd a szekrény tetejére, ugyan használni már nem lehet, legfeljebb „gyönyörködni” benne.

2021. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Huh, valamiért szorul mechanikailag (visszaadásból látszik), de így távolról nem lehet megmondani miért. Sz
2021. máj. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már évek (!) óta visszajársz ezzel a készülékkel ide.


Évek óta ugyanazokat a válaszokat kapod.



2 opciod van: feladod végre, vagy kitanulsz elektroműszerésznek és megcsinalod magadnak.

2021. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Mia baja a hifinek?" - te vagy a baja. Ha állat lenne ez a hifi, már rég elaltatta volna az állatorvos...
2021. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!