Miért írja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap venni akartam valamit a PS Storeból, viszont azt írta hogy lejárt a bankkártyám. Ma bementem a bankba, ők is mondták hogy közel sincs a lejárathoz. Miért lehet ez? Minden bankkártya adat jól van beírva, még direkt töröltem és újra beírtam hátha ez lehetett a gond, de nem. Pénz biztos van rajta. Segítségeket nagyon megköszönném!

2021. máj. 6. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros. Ha ránézel a kártyára ott van a lejárati idő, minek bemenni a bankba?
2021. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, valszeg a ps store volt bugos abban a pillanatban neked.

De a kártyádra rá van írva a lejárat... minek mentél be a bankba?

2021. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az hogy rá van írva ezért csodálkoztam én is. A biztonság kedvéért mentem be, hogy leellenőrizzék hogy biztos e a lejárati idő. Azt mondták semmi gond, és hogy nem jár le még pár hónapig. Most is megpróbáltam, de ugyanezt írja ki, szóval nem értem hogy mi lehet a probléma...
2021. máj. 6. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

"Új fizetési szolgáltatási jogszabályok lépnek hatályba hamarosan, amelyek befolyásolhatják a PlayStation®4 és PlayStation®5 digitális tartalmak vásárlását a következő néhány hónapban.


Mi történik pontosan?

A jogszabály az EU „Felülvizsgált fizetési szolgáltatási irányelvéből” ( Revised Payment Services Directive, azaz „PSD2”) származik, és célja az online fizetések biztonságának növelése azzal, hogy kötelezően igazolni kell, hogy az online tranzakciót végző személy a fizetési mód eszközének birtokosa.


A bankok, a hitelkártya-szolgáltatók és a fizetési intézmények jelenleg a PSD2 szabványoknak való megfeleléshez fejlesztik biztonsági intézkedéseiket. Az új biztonsági szabvány neve 3DS. A 3DS megköveteli, hogy a vásárlók további ellenőrzésen essenek át a fizetési tranzakció során, például egy egyszeri jelszó megadásával (amelyet mobiltelefonjukra kaptak), vagy egy biztonsági kérdésre válaszolva.


Sajnos amíg ezek a változtatások implementálásra kerülnek, a 3DS hitelesítési hibák a játékkonzolokon, köztük a PS4™- és PS5™-rendszereken végrehajtott fizetéseket elutasíthatják. Várhatóan ez jobban befolyásolja a hitel- és betéti kártyákkal történő fizetést, mint a PayPalt és az általunk elfogadott egyéb fizetési módokat . A kuponkódok beváltását ez nem érinti.


Hogyan vásárolhatok a továbbiakban PS4™ vagy PS5™ digitális tartalmat?

A továbbiakban is sikeresen vásárolhatsz PayPal vagy más alternatív fizetési módok segítésével. Ezen felül feltöltheted pénztárcád egyenlegét feltöltőkártyákkal, amelyeket be tudsz váltani konzolodon, majd a pénztárca egyenlegéből vásárolhatsz.


Előreláthatóan a Playstation™Store konzolon kívüli – asztali vagy mobileszközökön elérhető – verzióját várhatóan nem fogja annyira hátrányosan befolyásolni a 3DS implementációja, így megpróbálhatsz hitel- vagy betéti kártyáddal tartalmat vásárolni a PS Store rendszerében ezen a címen: store.playstation.com


Miután bejelentkeztél a PS Store felületére és megvásároltad a kiválasztott tartalmat, visszatérhetsz konzolodhoz, hogy ott letölthesd.


Fizetési kísérletem mind konzolon, mind asztali gépen vagy mobileszközön elutasításra kerül. Mit tehetek? Mennyi ideig lesz ez így?

Kérjük, fordulj közvetlenül a bankodhoz vagy a hitelkártya-szolgáltatóhoz, ha meg szeretnéd tudni, miért utasították el a fizetés feldolgozását. Azzal kapcsolatban is ők tudnak segíteni, hogy 3DS-implementációjuk működni fog-e játékkonzolokon is."


Lehet ez zavar be.

2021. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!