Van valahol most pesten elérhető PS5?

Figyelt kérdés

Múlthéten még volt egy lemezes a westendi mediaban, arról lecsúsztam..

Ma voltam budaörsi médiában, ott egy hónapja nem volt egy darab se, nagyon az online rendelésre hivatkoztak, ami persze nem is él.

Hol lehet még fővárosban, pest megyében 1-1 darab lemezes elérhető?



2021. máj. 7. 23:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mármint nem online, hanem úgy hogy készpénzel tudsz érte fizetni? Volt így már elérhető?! 🤯
2021. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

PS5 adás-vétel fb csoportban jópáran írták, hogy volt már elérhető korábban is. (Jan-febr) Azóta én letettem arról, hogy csak bemegyek és megveszem, de a múltheti westendes eset után, mostmár szívesen elnéznék én is pár helyre, ha még van valahol😅 ott egyedül az “zavart” meg jobban, hogy bement, megvette és utána a poszt alatt azonnal adta is 220ért…

De sokhelyen írják hogy emag-edigital-notebook.hu-n is van vannak néha néha, ott is valahogy rosszul jövök-megyek, edigitalon nem is találom az oldalt

2021. máj. 8. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:
ennyi energiával lotózzál
2021. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta nekem is sikerült szereznem egyet (westend mediaban volt polcon) úgyhogy lehet a lottóval is szerencsésebb lennék🤪
2021. jún. 17. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
lemezes?
2021. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, sima verzió (nem bundle)
2021. jún. 18. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:

nem, lemezes vagy digitális?

fél éve várok egy digire, te meg leveszed a polcról

tényleg lottózz

(vmi kis jutalékot küldj majd :)

2021. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lemezes de most elindult egy adag bundle a polcokra, arra mondtam hogy az enyém “csak” sima.

Úgyhogy most jópár helyen mindenki bundlet veszi.

Digitális nagyon le van maradva, sehol sincs. Ha van keret kicsit többre, akkor barátnőmnek lehet van még egy lemezes eladó. (Múlthét pénteken hívták, hogy kell-e neki és keddre jön. Viszont hétfőn felhívta az orvosa, akinél már vagy egy éve várólistán volt, hogy most majd megtudják műteni. Úgyhogy neki most van egy teljesen bontatlan lemezes)

2021. jún. 18. 10:02
 9/11 anonim ***** válasza:

évek óta nem használok lemezt

valahogy csak kibírom 22-ig, addig nagyon játék sincs rá, bár a Ratchet vmi brutálisan jól néz ki.

2021. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lemezekkel annyi “öröm” lehet, hogy azt eltudod adni, ha kijátszottad, olcsóbban jön ki a játék összességében, még ha nem is marad meg. Meg rendelésben most szerintem kb félévvel gyorsabb a lemezes mint a digit, azért ez egy komoly szempont lehet.
2021. jún. 18. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!