Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez az okoseszköz más márkájú...

Ez az okoseszköz más márkájú telefonokkal is működik vagy csak Huawei?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 12. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kell hogy működjön mert bluetoothal kapcsolódik és az app hozzá meg gondolom androidos, tehát fel tudod rakni más androidos telefonra is. Bár én azt tapasztaltam a Samsung esetében, hogy bár működött az okos óra más telefonnal, pl Huawei de nem tökéletesen. pl nehezen csatlakozott stb.

Huaweinél nem tudom. Vedd meg online, próbáld ki és ha nem jó 14 napon belül visszaviheted. csak vigyázz, hogy ne karcold meg. Ne hordd csak próbáld ki.

2021. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A konkrét bigyót nem ismerem, de jellemzően úgy működik, hogy feltelepíted a hozzá tartozó progit a bármilyen (Android-os) telefonodra és simán megy.
2021. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az órát csak huawei telóval próbáltam, a mérleget viszont más telefon nem találta.

Elvben mennie kellene, gyakorlatban sajnos a huawei-google ügy miatt nem igazán garantált a kompatibilitás. A band is ugyanazzal az appal megy és az eszközök között az újabbakat nem mutatta (android 10-en sokan panaszkodtak erre).

2021. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennie kell, csak lehet kicsit szórakozni kell vele. Míg Huawei telefonnal használtam a szintén Huawei órámat, addig minden gond nélkül össze lehetett párosítani. Amint lecseréltem a telefonom Samsungra, ott megazenvedtem vele, mire stabil kapcsolat lett a két eszköz között.
2021. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!