Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes venni egy ipadot ha...

Érdemes venni egy ipadot ha van már egy macbookom? Érdemes pénzt fektetni bele? Egyeltalán lenne haszna?

Figyelt kérdés
Tegnap nézegettem az apple oldalát és a 2020as iPad (régi stílusut még a home gombosat) és ahhoz képest hogy apple product elég olcsó ugymond. iPad userek véleményeket kérek!!!!!!!

2021. máj. 13. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Azt te tudod mire akarod használni.

Nekem van Mac-em is és iPadom is. Mindegyiket használom, olvasok, filmezek, dolgozom, stb. Nekem van erre pénzem is és szükségem is. A cégemmel néhány óra alatt kitermelek egy komolyabb iPad árát.

2021. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te pénzed, de ha nem tudod, hogy mire kellene akkor én nem vennék a helyedben.
2021. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En tanulashoz hasznalok tabletet, 3 eve vettem 90 ezer forint korul (android) es mar kb 1 eve szarakodik, ezert hamarosan en is ipadet fogok venni, hatha tovabb birja majd.

Ha nem tanulnek, nekem felesleges lenne, mert filmezeshez ott a tv, egyeb esetben meg a laptopomat hasznalom, de kinek mi.

2021. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pénzem lenne megvenném,mert alapból egy jó cucc,de ha nem lenne vele semmi célom akkor nem biztos.
2021. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:
100%

Olyasmit vegyél amire szükséged van!

Ha azt se tudod mi az, vagy tudod csak látod hogy olcsó de fogalmad sincs mire használnád ha lenne olyanod, akkor az NEM kell neked!

2021. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is de nagyon kellett egy tablet, mert mi mindenre jó lesz az.

Egy évben 2* veszem elő...

2021. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ezért vannak a sztereotípiák az iDiótákról. Látod, hogy almás és meg is vennéd... mert miért is? Szükséged van rá? Akkor tudnád mire jó és mire használnád. Így azt mondom, felesleges pénzkidobás és hulladéktermelés lenne, ne vedd meg.
2021. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a visszajelzést!!! Tanulásra használnám és vagy egy ipad airt, vagy egy sima ipadet a régi dizájnnal. Nekem is voltak már olcsóbb tableteim, egy idö után használhatatlanná vált. Azért tettem fel a kérdést mert egy magic keyboarddal azt mondják hasonlóan lehet vele dolgozni mint egy macet pl.: ipad pro 2021
2021. máj. 14. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!