Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ez a fejhallgató...

Szerintetek ez a fejhallgató megéri?

Figyelt kérdés

Főképp játékra használnám (R6S).


[link]



2021. máj. 16. 09:30
 1/6 xKakashix ***** válasza:
83%
játékra még overkill is, ezzel már bőven lehet nagyon jó minőségű zenéket hallgatni
2021. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vortrex ***** válasza:
66%

Ja, ezzel zenét érdemes hallgatni, ráadásul egy ilyen jampi fejes mellé egy jó hangkártya is kéne, különben hallgathatnád a halk, gyenge hangzású, processzor interferenciától bugó/recsegő alaplai hangokat, ami szerintem sokat ront az élményen, pláne ha nem tudod kellően hangosan hallgatni.

Ráadásul nincs mikrofonja. Játékra egy sima vezetékes mikrofonos ideális, mivel a gép előtt fogod használni, ez a fejes arra jó, hogy porszívózás közben is a fejeden legyen.

2021. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


2: És milyen hangkártyát ajánlanál?

2021. máj. 16. 11:33
 4/6 Vortrex ***** válasza:
50%

Nekem most ilyenem van: [link]

Ez is mérföldekkel jobb az alaplapinál, nincs sercegés a háttérben és sokkal hangosabb.

De én ezzel szemezgetek egy ideje: [link]

Állítólag ez az ami tényleg odab@sz.

2021. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

attol fugg milyen az alaplapi

Es van e igenyed valoban egy kulon hangkarira


rainbow 9 siege?


Ilyen arban tenyleg tulzas ha csak erre hasznalod, es ugy erzed kihasznalnad? erzekeny a hallasod?

2021. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, Rainbow Six Siege, meg sok más játékra is, de zenére is használnám persze.
2021. máj. 16. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!