Playstation 5 visszafelé kompatibilitás?

Figyelt kérdés
Van pár játékom amit megvettem digitális formában még a Playstation 4-emre, de nem játszottam velük mert zavart, hogy csak 30fps-el futnak. Ha most veszek egy playstation 5-öt akkor ezeket a játékokat fogom tudni futtatni 60fps-el?

2021. máj. 16. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg, vagy írd ide pontosan. Vannak amiket igen meg amit nem. A Bloodborne is 30fps el fut mind a 2őn.
2021. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dark souls 3-ra gondoltam elsősorban.
2021. máj. 16. 23:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom kitől kaptál mínuszt, én pozitívat adtam, köszönöm a választ
2021. máj. 16. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Semmi gond ezek mindenért lepontoznak 🤣

Egyébként az fut 4k-ba és 60fps-be is ps5-ön. Szóval mindenképpen megéri. Szerintem vedd meg a Demon Souls Remake-t, ha már ps5-öd van és bejön ez a műfaj :)

Ds like gamek a legjobbak :D

2021. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp végig fogom tolni a demon soulst is :D gyerekkorom óta szeretem a FromSoftware játékait, mar a Tenchut is imádtam ps1-en :D nem is kell mondanom mennyire megdobbant a szívem amikor jatszhattam a Sekiroval :) legjobb játék számomra. A Nioh-k se lettek rosszak egyébként szerintem
2021. máj. 17. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg nem egy korosztály vagyunk :) De a FS nekem is a kedvencem. Sekiroval még nem volt szerencsém játszani, viszont the surge, ds 1,2,3, Bloodborne megvolt :D Most vagy The surge 2 vagy Nioh-n gondolkozom, de mindet kifogom tolni az biztos ;)
2021. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi napokban kaptuk meg a PS5-öt 8 hónapos előrendelés után. Pár napos tapasztalatunk alapján:


A DualSense kontroller fantasztikus! Mi nem is tudtuk, hogy hangszórója is van, amit aktívan használ a ps5 és egyes ps4 játékoknál. Igazán jól növeli az itthoni 5.1 hifire kötött konzol hangélményét! Az adaptív ravaszgombok valóban növelik a játékélvezeteket. (remélhetőleg nem romlik el, mint ahogy a sajtóban írják. Ezért a második kontrollerre is vettünk kiterjesztett garanciát, ahogy a PS5-re is.)

- A PS4 játékokból sok kompatibilis a PS5-el, DE nem mind kompatibilis a PS5 DualSense kontrollerrel! 😢😖 Ezért kell hozzájuk PS4 Dualshock kontroller. (Mivel nekünk nem volt, így még nem vettünk és még nem próbáltuk ki PS5-el, hogy valóban mennek-e a kompatibilitás problémás PS4 játékok. ) A PS5 DualSense kontroller elég gyorsan merül a mi érzéseink szerint. 😕

- A PS5 kamera csak webkamera 😢😖. Mozgásérzékelő játékokhoz továbbra is a PS4 kamera és fagyi szükséges. (netről okosodtunk, még nem próbáltuk ki)

- PS5 játékok esetében a PS5 kontroller mozgatásával is lehet vezérelni a játékokat (amelyikre ki van fejlesztve). Tapasztalatunk szerint, fottatható PS4 autós játékoknál ez a funkció nem működik sajnos!

- A Just Dance 2021 - PS5 verzió viszont játszható mobiltelefonnal, ám kézben tartva, ami igen veszélyes a mobilra! 😮 ...repül a repül a mobil.... 🤔 (PS5 kamera nem kell hozzá, csak valamilyen app, a teló mozgásérzékelőjét használja) Netes vélemények szerint jobb választás a Just Dance 2021 - PS4 és hozzá a PS4 kamera + fagyik.

2021. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!