A tv-re kötöttem egy hdd dokkolót amiben 2 lemez van, de a tv csak az egyik lemezt látja, a másikat nem, mièrt?

Figyelt kérdés
Philips 32PFS4132/12 tv kèszülèk ès egy Axagon ADSA-ST kètfiókos dokkoló. Ha egy sima külső hdd-t vagy pendriveot szètparticionálok azt látja rendesen több lemezkènt. Vagy ha egy usb elosztóba beledugok 3 pendriveot, azt is látja rendesen, de ennèl a dokkolónál csak az egyik lemezt látja. Jobbanmondva csak abban a felèben lèvő lemezt látja, mert ha kiveszem ès csak a másik felèben hagyom benne a másik lemezt azt akkor sem látja. Csak ha átteszem abba amibe a másik is volt.

2021. máj. 21. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A dokkoló vezérlője lesz a ludas, valószínűleg a második HDD-t nem szabványos HDD-nek mutatja, hanem raid, vagy hasonló megoldás mögé teszi, amit egy gép lát, mert le tudja tölteni a megfelelő drivert, de a tévé nem ismeri fel.
2021. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig a leírásában az van hogy nem tud raidot :/
2021. máj. 21. 17:27
 3/8 A kérdező kommentje:

Mármint a dokkoló:


[link]

2021. máj. 21. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..


Van aki a saját kárán sem tanul.

A TV-t ne keverd össze egy PC-vel. Nem én találtam ki, de nem ugyanúgy működik. Az, hogy valamire USB csatlakozó van szerelve, még nem lehet belőle általánosítani.

2021. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Ezt mire érted?
2021. máj. 21. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Próba másik márkájú TV készülékkel.
2021. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy másik androidos okostv-n kipróbáltam. Ott gond nélkül felismeri mindkét lemezt. Mi lehet a probléma az enyémmel?
2021. máj. 22. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem gondoltak rá, hogy valaki úgy szeretné használni...


Egy kis olvasnivaló:

[link]

2021. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!