Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Airpods 2 generáció kommuni...

Az Airpods 2 generáció kommunikál az androiddal?

Figyelt kérdés
Huawei P20 proról lenne szó. Arra lennék kíváncsi, hogy működik-e vele. Nem akarok beleesni abba a hibába, hogy megveszem aztán nem jó hozzá.

2021. máj. 29. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
nem
2021. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az egyik barátom próbálta az Airpodsomot Samsunggal és azzal teljesen jól működött, talán annyi hogy nem lehet olyanokat beállítani hogy dupla pöckölésre zenét váltson stb. Én rendszeresen használom az Acer laptopommal és azzal is teljesen jól működik úgyhogy feltételezem hogy Huawei-el is ugyanúgy működne. Aztán ha nincs igazam akkor majd valaki leírja.
2021. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Menni fog veke
2021. máj. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sima bluetooth fülesként fel fogja ismerni és szól belőle a zene

Csak a koppintásos funkciók nem fognak működni.

2021. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh értem örülök neki hogy működni fog vele. Köszönöm a segítséget!
2021. máj. 30. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, működni fog vele. Nem tudom biztosra, de azt hiszem van valami alkalmazás, amivel egy-két funkció működni fog.
2021. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!