Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lesz a rengeteg dvd lejátsz...

Mi lesz a rengeteg dvd lejátszóval amire már nincs szüksége ebben a modern világban az embernek ? Sorra fognak ingyen elvihető hirdetéseket felrakni ?

Figyelt kérdés
esetleg pár száz forintért elvihető ?

2021. jún. 3. 17:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, ami a VHS lejátszókkal történt, vagy ami a fekete-fehér tévékkel történt, vagy... Mennek szépen a szeméttelepre. Valamivel ki kell nyírni ezt a qrva bolygót!
2021. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

99% kidobja. (méretéből adódóan kukapozitív tárgy)

Csak kevesen szarakodnak eladással.

2021. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező: India szeméttelepein végzi:

[link]


"Valamivel ki kell nyírni ezt a qrva bolygót!"

A bolygónak mindegy. Nekünk nem.

https://www.youtube.com/watch?v=SMAQUaZW2_M

2021. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi ingyen odaadtuk valakinek. De egy idő után már nem nagyon fognak kelleni senkinek és akkor mennek a szemétbe.
2021. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi próbáltuk eladni, hátha kell egy gyűjtőnek, vagy valami. De sajnos nem érdeklődött utánuk senki sem :/
2021. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A miénket se vitte senki, de logikus is, minek kéne valakinek egy olyan tárgy, aminek a használata kihalófélben van?

Megy a nagy részük a kukába, páran meg biztos megtartanak 1-2 db-ot, mondván, hogy 50 év múlva talán sokat fog érni, pláne működőképes állapotban.

2021. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én 2-szer hirdettem meg egy működőképeset 1 ezerért. Senki nem jött érte. Azon gondolkoztam árukeresőbe beírva és kiadott aszem 20 dvd lejátszót,hogy akkor miért árulják még mindig őket újonnan ?
2021. jún. 3. 18:16
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ingyen sem kellett senkinek pedig sok filmet is adtam volna hozzá. De már nem megy a dolog. Marad a kuka 😊
2021. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz a rengeteg mobiltelefonnal amire már nincs szüksége ebben a modern világban az embernek ?


De mondhatnék akár TV-t, számítógépet, kanapét, cipőt vagy bármit.


Ugyanaz lesz velük. :)

2021. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Vortrex ***** válasza:
92%
Szerintem 10 évet késtél ezzel a kérdéssel. Valószínűleg a többi is be lesz vágva egy elektronikai hulladékgyűjtő konténerbe az enyém mellé.
2021. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!