Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem indul el a lemezjáts...

Miért nem indul el a lemezjátszóm tányéra?

Figyelt kérdés
Szombaton még működött, áramtalanítottam utána mert nem használtam, ma takarítottam le a hifit is, utána újra hálózatba dugtam és a tányér meg se motszanik hiába emelem fel a kart vagy állítok hogy automatikusan induljon el a tányér.

2021. jún. 7. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog lehet. Vagy elrontasz valamit, vagy elromlott. 🤷
2021. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a takarítás miatt romlott volna el.
2021. jún. 7. 16:42
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A dolgok nem csak takarítás miatt romlanak el. Néha elromlanak mástól is.

Áramot kap? Nem húztad véletlen ki a konnektorból?

Fények világítanak (ha vannak)?

Motort hallod zümmögni?

Ha megpöckölöd óvatosan a tűt, hallod a hangszórókon?

2021. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Motszanik? Ez milyen nyelv? Amúgy ha áramot kap, a szíj rendben?
2021. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igen kap áramot, de az elosztott ki szoktam kapcsolni ha nem használom, jobban csak hétvégén kapcsolom fel.

Igen világítanak, nem halom a motort hangját, tűt megpöcögtettem halódtam a hangfalon a hangját.

2021. jún. 7. 17:19
 6/25 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok?
2021. jún. 8. 17:55
 7/25 anonim ***** válasza:
De mit írjunk? Már írtam, szíj rendben, megnézted?
2021. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Akkor nem is 3 év a jótállásom, jól értettem?


Pedig minden termékre azt írják 3 év Electronic-Star oldal.


12.) Jótállás, kellékszavatosság, termékszavatosság


a.) Kötelező jótállás Milyen esetben élhet a vásárló jótállási jogával? Az eladót az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet alapján jótállási kötelezettség terheli. Tartós fogyasztási cikknek minősülnek a Korm. rendelet mellékletében felsorolt termékek. A rendelet hatálya az új, Magyarország területén kötött fogyasztói szerződés keretében értékesített és a rendelet mellékletében felsorolt termékekre vonatkozik. Milyen határidőben érvényesítheti a vásárló jótállási igényét?


A jótállás időtartama (a jótállási idő) a tényleges teljesítéssel, tehát a terméknek a vásárló részére történő átadásával, vagy ha az üzembe helyezést az eladó vagy annak megbízottja végzi, az üzembe helyezés napjával kezdődik. Ha a fogyasztó a fogyasztási cikket az átadástól számított hat hónapon túl helyezteti üzembe, akkor a jótállási határidő kezdő időpontja a fogyasztási cikk átadásának napja. A jogszabály az alábbi kötelező jótállási időtartamot írja elő: a) 10 000 forintot elérő, de 100 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén egy év, b) 100 000 forintot meghaladó, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év, c) 250 000 forint eladási ár felett három év. A fogyasztási cikk kijavítása esetén a jótállás időtartama meghosszabbodik a javításra átadás napjától kezdve azzal az idővel, amely alatt a fogyasztó a fogyasztási cikket a hiba miatt rendeltetésszerűen nem használhatta.


Számlám:

63 390 Ft volt az Auna

Dátum 2020.05.13.


[link]

2021. jún. 8. 18:21
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez brutál gagyi. Ha meg garis , vidd vissza azonnal, mi a kérdés?
2021. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Elvileg lejárt már az 1 éves gari 2021-05-13-án mert 2020-05-13-án vettem, 63 390 Ft volt.

Itt le is írják:

10 000 forintot elérő, de 100 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén egy év, b) 100 000 forintot meghaladó, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év, c) 250 000 forint eladási ár felett három év.


Én azt hittem 3 év a garim de jobban utána olvastam áraknak ott ki derült csak 1 év.

2021. jún. 8. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!