Tv vásárlás buktatói?

Figyelt kérdés

Mire figyeljek oda Tv vásárláskor?

Tegyük fel külsőre nincs beégés sem pixelhiba, ilyenkor lehet még valami hátulütő?



2021. jún. 7. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanba nehéz megmondani. Viszont a kiszemelt tv-re rákereshetsz külön kiemelve a típus hibáit. Talán úgy egyszerűbb lesz.
2021. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A csatlakozók. Gondold át, hogy miket akarsz rákötni és azok milyen kimenettel rendelkeznek, olyan bemenet legyen a tévén is. A HDMI ma már alap, ebből legalább 4 legyen, illetve ha akarsz analóg berendezést is használni (régi konzol, VHS magnó), akkor AV vagy SCART is, ez ma már nem alapvető. Ha házimozit akarsz rákötni, figyelj arra, hogy legyen olyan hangkimenete amilyen a házimozin is van (optikai van a tévék 99%-án, a mai házimozikon is van ilyen, régieken viszont nem biztos).
2021. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méret, azaz, hogy túl kicsit veszel. Anno nekem volt kiszemeltem, az eladók a képzésen megtanulnak valami távolság/képátló számot, honnan szeretnéd nézni attól függ ugye. Ha rájuk hallgatok a kettővel kisebb tv épp jó lett volna, most azt mondom kettővel nagyobb is simán itt lehetne.
2021. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ahogy előttem írták. A csatlakozók pl., mert én mikor vettem, nem figyeltem és nincs rajta sem fülhallgató kimenet, sem pedig analóg erősítő kimenet, csak optikai csatlakozó, tehát eleve kell hozzá olyan erősítő vagy hangprojektor, ami ezt tudja.
2021. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!