Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a görcs miatt van, hogy a...

Mi a görcs miatt van, hogy a neten is sok videót szélesvásznú formátumban töltenek föl?!

Figyelt kérdés

Laposak a fejek, a csatorna emblémáján is látszik, hogy nem kör, hanem ellipszis.


Élvezhetetlen!!


Hogy lehet normál arányú formátumban lejátszani a szóban forgó videókat?



2021. jún. 9. 14:35
1 2
 11/14 Morzsi007 ***** válasza:

Most néztem a belinkelt videót. Először találkoztam ilyennel🙂.

Rossz a képarány, digitalizálás VHS-ről.

2021. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11


Ne ferdíts!!


Rengeteg ilyen videó van. Élvezhetetlenek!

2021. jún. 10. 15:28
 13/14 anonim ***** válasza:

"Rengeteg ilyen videó van. Élvezhetetlenek!"


Tele vannak a videómegosztó oldalak az ilyen lelkes balfékekkel.

És nulla az esély rá, hogy megvan még a feltöltőnek a felvétel, amit kérésre normálisan feltölt. Ha meg rajta kívül senki más nem töltötte fel, akkor valahogy meg kell próbálni elviselni. Ami nekem is nehezen megy. De lehet, hogy majd, egy évtized múlva feltölti valaki rendesen.


Szerintem itt az volt a baj, hogy két különböző képarányú videó lett összerakva és mondjuk a képarány normális beállításához az első 6 perc 15 másodpercet újra kellett volna konvertálni. Viszont már így is éppen elég fos volt a minősége, ezért a feltöltő nem akarta megkockáztatni, hogy még rosszabb legyen egy újratömörítéssel/konvertálással.

2021. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Morzsi007 ***** válasza:
Nem ferdítek semmit. Én nem nézek ilyen video megosztókat, youtube-on 1-2-vel találkoztam ilyennel. Amiket nézek, azok rendben vannak.
2021. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!