Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Homepod mini mivel tud...

Apple Homepod mini mivel tud többet, mint egy iPhone?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a Siri mivel tud többet rajta?

Azt tudom, hogy távolabbról meghall és jobban szól, de ezenkívül mikor van értelme ilyet venni?

Ha jól tudom az iPhone is képes irányítani az okos otthon kiegészítőket.



2021. jún. 9. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

a Siri az Siri bármilyen eszközön használod. Mindenhol ugyanannyit tud.

A Homepod arra jó, hogy tudsz rajta jó minőségben zenét hallgatni, tudod irányítani Siri által a dolgokat, Tudsz üzengetni a házon, hálózaton belül stb.

Úgy képzeld el kb mint az iPhonenak egy másik kezelőfelületét.

Lehet ezért a hasonlatért majd kiröhögnek páran, de nem tudok jobbat kitalálni :D

2021. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval, ha nincs szükségem egy külön hangszóróra, akkor nincs sok értelme. Mondjuk néha jól jönne, de ennyiért nem. Elalvás előtt szoktam zenét hallgatni, oda nem lenne rossz, mert a iPhone 12 mini hangszórója nem a legjobb.

Épp most akarok két szobát okosítani, de főleg csak lámpák lennének. Av receiver támogatja az Airplay 2-t és még egy Apple tv-n gondolkodok. Szóval szerintem felesleges lenne egy homepod, majd átgondolom.

Köszönöm a választ.

2021. jún. 9. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Okosotthon mellé nagyon jó a Homepod! Igaz, hogy a Siri ugynazt tudja az iPhoneban is, de a Homepod sokkal "érzékenyebb", magyarán a szoba másik végéből is meghallja ha szólsz neki és jellemzően gyorsabban is reagál.
2022. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban távol van egymástól az iPad/iPhone és mert bluetooth-on kommunikál pl a termosztát vagy a konnektor akkor nem lehet vezérelni. Ha van egy Homepod fix helyen a lakásban ahonnét minden okos cuccot lát akkor kényelmesebbé teszi. A folyosón van egy zenét hallgatni/az volt először a lakás közepén,utána lett a hálóban ébresztéshez rádió kapcsol be és lett a nappaliban is háttérzenéhez,rádióhoz. Ha használod akkor megéri szerintem.
2022. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!