Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyetemi tanuláshoz iPad 8...

Egyetemi tanuláshoz iPad 8 vagy iPad Air 4 tablet lenne megfelelőbb?

Figyelt kérdés

Ami az egyetemi tanulást illeti, orvosira szeretnék menni, tehát nem a legfontosabb szempont az esetemben a megfelelő grafikai, programozási vagy egyéb előnye az adott tabletnek.

A keretembe jelenleg mindkét eszköz beleférne, de magán a készüléken túl az apple pencilt, tokot is be kell szereznem. Az iPad Air 4-nél újabb (és drágább) készüléket nem szeretnék.

Viszont az iPad 8 elég régi, lehet nem kompatibilis azokkal a programokkal, amikkel az újabb igen, ezért vagyok dilemmában.


A tablet jegyzeteléshez kellene elsősorban, ha digitális oktatás lesz akkor előadás hallgatáshoz stb.



2021. jún. 18. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

összehasonlítás:

[link]

Én az Air 4-et venném, az a középkategória. Az ipad 8 pedig a belépő szint és ahogy mondod a régebbi gépek alkatrészeiből van összerakva.

Az Air 4 nem csak négány dologban picit jobb, hanem több több dologban sokkal jobb, mindenképpen megéri a több pénzt.

2021. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az iPad Air 4-et használom fél éve, teljesen meg vagyok vele elégedve mondhatom. Jegyzeteléshez viszont pont jó, hiszen mágneses módon az oldalán lehet tölteni és szabadon otthagyni.


U.I: bocs hogy későn irok :)

2021. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊


#2 ez a mágneses töltés mit jelent?

2021. júl. 1. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Csupán annyit, hogy a ceruza az iPad oldalán marad mágnesesen míg töltődik.
2021. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2021. júl. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!