PlayStation VR játékok, mennyire jók, szemüveges ember, mennyire tudja használni, Move Motion Kontroller szükséges hozzá, a VR Mega Pack 3 megéri a PS5 géphez?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha valaki elmondaná részletesen, miként működik a PS VR, a PS4 kamera, a Motion kontroller. Tudjátok, mint egy felnőtnek! 😏

Most váltunk PS-re. Eddig csak pc-n és xbox 360-on játszottunk. Utóbbihoz van kamera, de ahhoz nem kellett Motion kontroller.

Kiskamasz csemetéim még csak felületesen informáltak PS ügyben, én 50 évesen pedig pc-s vagyok inkább. (leragadtam kissé, de még menthető vagyok a csemetéim szerint 😏😁)


Addig eljutottam, hogy a PS5 kamera nem érzékel mozgást, tehát, ha mozgással irányítható játékot is szeretnénk élvezni, akkor PS4 kamera és játékok kellenek. Ám a nagy kérdés:

PlayStation VR Mega Pack 3 + PS5 adapter szettben nincs Motion kontroller. Tehát, a Motion kontroller nem feltétele a mozgásos játékoknak?



2021. júl. 14. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri az árát. Ár-érték arányban ez a legjobb VR élmény. PC-n jóval szebbek a játékok, de a mostani árak mellett (régen se volt olcsó) kb a tízszeresébe kerülne.


A többire sajnos nem tudok válaszolni, nekem nincs VR-om, azt viszont tudom, hogy a "fagyik" kellenek, azzal ismeri fel a mozgást a kamera.

2021. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!