Lacika6505 kérdése:

Lenne egy SAL bepepitett erősítős mély nyomó kocsiba és azt csinálja, hogy ha felhuzom a hangerőt puffog a melylada. Mitől van??

Figyelt kérdés

Ha kihuzom az erősítobol az rca csatlakozót akkor akár maxra is huzhatom nem csinálja!

A magnó egy mezei Bluetooth OS magnó.

Normális bekötés van, egységes szálakkal,12v,gnd,es a remote kapcsolóra kötve!!



2021. júl. 19. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Már megint ezek a megfogalmazások...

Mit jelent az hogy "puffog"???

2021. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Értelmezd :) nem tudom másképp megfogalmazni ;)

Gyorsan lüktet ha ráadom a hangot az erősítőn!!!

2021. júl. 19. 14:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Több mindentől „puffoghat”. Például túl van vezérelve az erősítő, a hangszóró lengőtekercse a túlzottan nagy amplitúdójú mélyhangok miatt hozzáverődik a mágneskörhöz, vagy maga a mélyláda berezonál, vagy…ki tudja. A „puffog”, meg „Gyorsan lüktet” nem igazán értelmezhető. A normális működés esetén is mondhatjuk, de jól „puffognak” a mélyek szint lüktet a hangszóró.
2021. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi lehet a hiba, ma újra kötöttem új kabelekkel, és nem tudom ez egy teljesen gyári bepepitett erősítős melylada, azt hittem nem.kell majd ilyenekkel sz.r.kodjak!!
2021. júl. 20. 18:18
 5/19 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom anno, de most nem jut eszembe mi okozta.
2021. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem, azt mondták az a baj, hogy a magnó is az akksirol kapja az áramot és túl sok neki
2021. júl. 21. 07:29
 7/19 Morzsi007 ***** válasza:
Minek sok, az aksinak vagy a magnónak?
2021. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az erősítőnek sok, mivel a magnó gyári kábelei nincsenek az autóban, az előző tulaj megette, az akksirol kapott egy áram szálat!! És ha a magnóbol kihuzom az erősítőt úgy nem csinálja.
2021. júl. 21. 11:34
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaminek túl sok az áram. Földhurok viszont létezik. Mi van akkor, ha az RCA dugót félig dugod be, hogy csak a közepe érintkezzen?
2021. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem csinálja ha csak a közepe ér be!
2021. júl. 21. 17:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!