Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a Laptop holnap érkezik,lég...

Ez a Laptop holnap érkezik,légyszi le írnátok hogy a leírásban lévő játékok mennyire futnak el,el e futnak?

Figyelt kérdés

Laptop:

Lenovo IdeaPad Gaming 3

Intel Core i5 10 gen

8 GB RAM

NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti

Elvileg "Gamer" Laptop.


Játékok:

Valorant

Rocket League

PUBG

CS:GO

GTA5


Tudom,nem egy bika,de masfél éve spórolok. Eddig egy 8 éves 2 GB ramos laptopom volt,szerintem ezzel a mennyben leszek.



2021. aug. 4. 02:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha valamilyen idfót ki hagytam,nyugadtan írd le,pótolom:D
2021. aug. 4. 02:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Hupsz,Genshin Impact ki maradt:D
2021. aug. 4. 02:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz velük (amit külön írtál, azt nem ismerem), mert ezek többségükben régebbi (6-8 éves, pl. RL, GTA, CS:GO), vagy eleve nem túl nagy gépigénnyel rendelkező (pl. Valorant) játékok.
2021. aug. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

A félvezető hiány kellős közepén ez igen gizda gépnek számít, ezek a játékok nem fognak gondot okozni.

Ha valamit le kellene szólni, a RAM nem sok (egyelőre elég, de mondjuk pár éves távlatban), de az meg valszeg bővíthető, szóval kit érdekel.

2021. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én biztos nem a vásárlás után érdeklődnék ilyesmiről. De nem vagyunk egyformák.
2021. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészen Ököritófülpösig futnak. Kocsival kell utánuk menni.
2021. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a játékok menni fognak rajta.
2021. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki a választ:)
2021. aug. 4. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!