Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám a mélynyomót...

Hogyan tudnám a mélynyomót helyesen elhelyezni a kiegyensúlyozott hangás érdekében? Cinema sb 350 a hangrendszer.

Figyelt kérdés

Lerajzoltam és csatoltam a képet.

U alakú fal. A rövidebbik szár kb 1 méter (egyben van az előtér).

Bő 3 méterre ülök a hangprojektortól ami egy íróasztalon helyezkedik 80 cm magasan. A mélynyomó a szőnyegen 20-20 centire a faltól. Középen ülve alig érezhető a mély. A jobb falnál pedig már sok. Sokszor dübörög. Normál hangerőn zenecsatornán tesztelve. Helyezgettem már össze vissza a mélyet, de nem volt igazi. A hosszabb falnál szomszéd van (társas ház) Nem mertem oda, nehogy hülyét kapjon ha ott erősödik a mély. Asztal alá nem hiszem, hogy jó lenne. Mit ajánlotok így nagy vonalakban?


[link]



2021. aug. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérne az asztal alatt, vagy 45°-ban elfordítva a sarokban, ahol most van.
2021. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A 45 fokot próbáltam. Lehet csak nem hallottam ki a különbséget. A reflexcsövet érdemes lehet szivaccsal letömíteni kicsit?

Az asztal alatt kipróbálom. Köszi

2021. aug. 8. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg ugye lehet még játszani a faltól való távolsággal.
2021. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én középre beraknám a projektor alá
2021. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy tedd ide és jó lesz.

Csak próbálgatni tudod, számtalan dolog befolyásolja a hullámterjedést és reflexiót.

2021. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beraktam középre. Javult a helyzet. Holnap tovább tesztelem még. Köszönöm szépen mindenkinek! Ment a zöld!
2021. aug. 8. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak leraktam a tv mellé. Tökéletes úgy!
2021. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!