Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan vásároltatok tévét?...

Honnan vásároltatok tévét? (Euronics, MediaMarkt, emag stb.) Mennyibe került? Mennyire energiatakarékos? Smart tévé? Milyen funkció vannak? (A kérdésem az újonnan megvásárolt termékekre vonatkozik)

Figyelt kérdés

Aktuálissá vált az új televízió megvásárlása és keresem azt a webshopot/ boltot, ahol a legkedvezőbb áron tudok számomra megfelelő tévét venni.

A mérete nem annyira fontos szempont (Max 32'), leginkább az, hogy Smart tévét szeretnék venni, ami valamennyire energiatakarékos. (G/F osztály alatt)


2021. aug. 16. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az amiért smartot vennél?

Nem biztos hogy megéri.

2021. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van előfizetése páromnak netflixre. Ő ragaszkodik hozzá. Ha rajtam múlik kibírnám tévé nélkül :) Ezért keresek viszonylag olcsóbban.
2021. aug. 16. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom már tévé van, csak Netflix kellene bele.

Ilyesmiben gondolkodtatok esetleg? [link]

2021. aug. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tévét közel 10 éve kaptam legutóbb szüleimtől. Egy egyszerű, nagy dobozos tévé. Tökéletesen működik de valószínűleg elajándékozom olyannak, akinek szüksége van rá. Nem a legmodernebb darab, sőt.

De köszönöm a tanácsot, nem tudtam, hogy ilyet is lehet kapni.

2021. aug. 17. 15:44
 5/5 elistvan ***** válasza:
A thomsonnak van 32vrs HD ready tvje e energiaosztályú. Régen ez a plussunak számítottm
2021. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!