StyleXX kérdése:

Mi baja lehet egy autós erősítőnek, ha amikor csatlakoztatom hozzá a mélynyomót, akkor annak nincs hangja, de nagyon melegszik az erősítő. 1 percen bellül tűz forró lesz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az előző mélynyomóm egyszer elkezdett puffogni, és tekercse hibás lett. Azt hittem az okozza a forrósodást, de most vettem egy vadi új mélynyomót, és még mindig ezt csinálja.

2021. aug. 18. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Hányszor fogod még ezt megkérdezni? Vagy ez azóta már másik erősítő?
2021. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ugyan az. De mindig mikor rájövünk egy új hibára és kijavítjuk, még mindig nem oldja meg. Vettem új RCA kábelt, vettem új mélynyomót, de nem ezek voltak a hibák.
2021. aug. 18. 21:50
 3/19 A kérdező kommentje:
Elvittem az erősítőt is, azt mondták hogy jónak néz ki, teljesen újnak, szerintük nincs vele baj. De úgylátszik azzal van :/ szerinted mi?
2021. aug. 18. 21:51
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

"azt mondták hogy jónak néz ki, teljesen újnak, szerintük nincs vele baj"

Kik mondták ezt? Ki lett próbálva más környezetben? Csak mert a leírtak alapján egyértelműen rossz az erősítő, azt hittem, erre már rájöttél.

2021. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű zárlatos az erősítő végfoka.
2021. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem jön ki DC a kimeneten? Gondolom híd végfok, mérj már rá egy multiméterrel. Ha nincs, a kérdést sem értem, és azt sem, hogy kezdtél bele a "javításba"...
2021. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi az a DC?
2021. aug. 19. 19:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ennyit a kérdésről.

Vidd szakemberhez.

Teszt volt a részemről a hozzáértéseddel kapcsolatban. DC = egyenfeszültség, hangja nincs, de a membrán kitér, a hangszóró és a végfok melegszik.

2021. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De nem tér ki a membrán.
2021. aug. 19. 19:48
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy CRUNCH GPX600.2 erősítőm van, ha elviszem megcsináltatni, akkor utána mi a biztosíték rá hogy nem romlik el újra? Mert szerintem az, hogy az erősítő elromlott, rontotta el az új mélyládámat is. Most vettem egy új mélynládát, félek azt is majd kinyírja :/
2021. aug. 19. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!