Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik webáruház ad el ezek...

Melyik webáruház ad el ezek közül használt alkatrészeket?

Figyelt kérdés

Árwill Elektronic,Kovács Elektronika,Ékszíj, meghajtószíj webáruház,Hornos,Hifimix,E-D ELEKTRONIKA ELEKTRONIKAI ALKATRÉSZEK WEBÁRUHÁZA,KoFex Kft Webáruház.



Ha egy szervizes nem talál új gumialkatrészeket pl: szíj, nyomógörgő akkor azt mondják hogy nincs alkatrész hozzá?


Árwill Elektronic,Kovács Elektronika webáruház, én úgy nézzem csak használt alkatrészeket add el.



2021. aug. 29. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Használt alkatrészt adásvételi oldalakon keress. Vatera, jófogás, hardverapró esetleg.

Boltban számlával újat kapsz ha van. Ha nincs, így jártál.

Lehet márkafórumokban kinyomozni valami forrást, ami általában külföldi és drága, alkatrész aranyárban, szállítás mintha a kormánygép hozná...

2021. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem hogy melyik adhat használtat amiket felsoroltam?

Vagy egy szerviz is képes használt gumialkatrészeket berakni egy Deck-be?

Vagy inkább ilyenkor hogy csak használtat találnak akkor azt mondják nincs hozzá alkatrész mert használt gumi úgy se bírja sokáig?

2021. aug. 29. 12:59
 3/5 A kérdező kommentje:
????????
2021. aug. 29. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz.

Azért írtam, hogy EZEK NEM ADNAK EL HASZNÁLTAT.

Ugye érthető. Egyszerű magyar mondat.

EZEK = a boltok amiket felsoroltál

NEM = tagadószó

ADNAK EL = állítmány

HASZNÁLTAT = jelző.

Kérlek segíts, ezek közül melyiket nem értetted, miért értetlenkedsz!

2021. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem.


Köszönöm!

2021. aug. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!