Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Első vezeték nélküli fülesnek...

Első vezeték nélküli fülesnek jó lehet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy fülest, de nincs velük tapasztalatom. A kiszemeltem egy Sony wf-xb700. A márkát szeretem, volt már korábban Sony fejhallgatóm, nem volt vele soha probléma.


Az alábbi szempontok fontosak: viszonylag élhető üzemidő, esztétikus kialakítás, élvezetes basszus, de úgy összességében jó hangzás.


Néztem az 50e+ kategóriában is, de nem érzem úgy, hogy kitudnám használni őket. Mit gondoltok a fenti eszközről? Vannak jobb alternatívák ebben a kategóriában?



2021. szept. 4. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Tudom, hogy ez nem kifejezetten ehhez a kérdéshez kapcsolódik, de szerintem érdemesebb egy fejhallgatót venni 40k ért mint 50k ért egy bluetoothos fülest.

És nekem meggyőződésem, hogy egy jobb vezetékes fülhallgató még mindíg univerzálisabb és jobb minőségre képes mint egy bluetoothos, mellesleg jóval olcsóbb, és használni sem macerás, ha nem belegyűröd a zsebedbe, hanem feltekered. Méretre ugyanannyi lesz, nem kér enni és strapabíróbb.


Egyébként az adatok alapján egy esztétikus, minőségi terméknek tűnik. Bár a sony veboldalán pl dinamikai adatokat nem találtam, ennek ellenére ha mp3 minőségre képes az is sokat tud, mivel 12mm-es apró hangszóró van benne. Utazáshoz, meg utcai zene hallgatáshoz jó.

2021. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!