Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb olcsó fejhall...

Melyik a legjobb olcsó fejhallgató zenekészíteshez?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy normális fejhallgatót zenekészítésre, mivel a mostani már ősrégi és összevissza recseg, nagyjából 15-20 ezer forint körül szeretnék rá szánni.


Nagyrészt trap vagy drill zenét csinálok fl studioba, tehát az erre legalkalmasabb fejhallgató kéne az árkereten belül.

Nézegettem az Akg k92-t, egesz olcso es sok jot olvastam rola, de nemigazan ertek a fejhallgatokhoz ugyhogy nemtudom melyik fejhallgato mire jo pontosan


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 18. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A műfajok alapján inkább mélyorientált fejhallgatót ajánlanék:

[link]

Elég kényelmes, jól szól, rendesen össze van rakva.

2021. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy a helyedben itt is rákérdeznek:

[link]

1-es voltam.

2021. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

20ezer környèkèn már akad viszonylag jò fejhallgatò,de ha producerkedèshez használnád, akkor èn a helyedben gyűjtenèk hozzá mèg egy 20-30ezret ès vennèk egy pontosabb studio monitor fejhallgatòt! Azt,hogy milyet vegyèl, neked kell eldönteni úgy, hogy bemèsz egy hangszerboltba ès kipróbálod őket.Elektronikus zenèhez jobb a basszus hangsúlyos füles(pl Audio-Technika ath sorozat), de ìzlès kèrdèse.

Egyèbkènt meg hosszú távon nagyon fárasztò ès hallásrombolò fülesben dolgozni.Olyannyira nem jò, hogy mondjuk egy òra fülesezès után már teljesen máskèppen hallod majd a zenèd, mint az elejèn, ìgy rossz döntèseket fogsz hozni a tònikában a dinamikában stb.

Tudom drágább törtènet, viszont studio monitor hangfalakkal jobban járnál, a fülest pedig csak ellenőrzèsre használnád!!!

2021. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!