Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell működésre bírni?...

Hogy kell működésre bírni? (megint)

Figyelt kérdés

Van egy Akai VHS lejátszóm és most nem akar menni.(tipusa:VS-F220)

Az a probléma hogy nem tudom hogy kell már bekötni a kábeleit (ami a TV-be megy az Scart átalakítóba van dugva),meg amikor bekapcsolom csak azt írja hogy AU vagy valami ilyesmi és nem tudok nyomni semit (vagyis de csak nem változik semmi,csak ha a sávot váltom akkor számok 1-37) valamit lehet elnyomtunk mert előte ment,tekerte de nem volt kép, se hang.

Köszönöm majd annak aki segít

Híányzik a nosztalgiázás rajta.



2021. szept. 19. 21:05
 1/4 anonim válasza:
0%
Tóthfalusi Roland..
2021. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
87%

A lejátszó hátulján az RCA kábel a kimenetre legyen csatlakoztatva, a TV-be a Scart egyértelmű és elvileg a TV-n kell csak AV-re váltani (lehet, hogy több van 1, 2, 3).

A videón a csatornákkal csak akkor kellene foglalkozni ha felvenni akarnál valamit, de ha jól értem, csak kazettát akarsz lejátszani. Akkor ez nem számít, csak nyomd meg a Play-t!

2021. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Híába nyomom a play-t nem játsza le ami benne van és nem is engedi kiadni.

Csak azt írja továbbra is hogy AU

Hátul a Scart átalakítóba megy 3 kábel egy sárga(videó)piros(hang jobb)fehér(hang bal),a lejátszóban is három van sárga(videó out)piros(videó in)és fehér(hang out).Most így van dugva de lehet rossz ezért kérdeztem hogy hogy kel bedugni.

És a TV-én ki van választva a scart de csak fekete kép,se hang.


És első:Mi baj van a nevemmel?

2021. szept. 20. 13:54
 4/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
81%

Ja, hát amíg el sem indul a lejátszás, addig a kábelekkel kár foglalkozni. :D

Ha a videón lévő gombbal is próbáltad elindítani, nem csak a távkapcsolóval, akkor valami egyszerűen meghibásodott benne.

A kazetta lejátszásának minden mástól függetlenül el kellene indulni.

2021. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!