Az ,milyen dolog,hogy az Apple okosórákat csak iPhonnal lehet irányítani,de egy nem Apple okosóra működik Iphonnal is?

Figyelt kérdés
Na nem mintha vennék ifost vagy iwatch sz.art de ez azért eléggé kiakasztó hogy felsőbbrendűnek éruik magukat.Meg egy Samsungot lehet tölteni Huawei töltővel de Iphonet csak Iphone töltővel.Ez is érdekes...

2021. szept. 22. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

1. Az óra gyártója dönti el, hogy milyen platformra készít alkalmazást. Az Apple majd hülye lesz írni Androidra is. Teljesen érthető. A többi gyártók közül nem mindegyik ellenérdekelt, így írnak iOS appot is.

2. iPhone-t nem csak Apple kábellel vagy töltővel lehet tölteni.

2021. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem az Apple érzi magát felsőbbrendűnek, hanem a vásárlók érzik felsőbbrendűnek az Applet.
2021. szept. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én konkrétan Samsung töltővel töltöm az iPhone -om. Ja a kábel az lájníngos igen.


Okos óra az egy külön platform. Van ugyan Google nek erre programja, de még kezdetleges. Nem minden gyártó használja. pl Sasmung előtte mást használt. Sok időt és energiát igényel a fejlesztése. Kis gyártók minden apró piaci résben akarnak eladást akkor kénytelenek megoldani hogy almával is menjen. Viszont nyilván alkalmazkodni kell és kompromisszumokat köti a kommunikáció terén.


Míg almáék OS ből közvetlenül tudnak direktben kommunikálni az órával amin a saját OS -k van addig ezt senki más nem tudja megtenni.

Google ökoszisztémában már menni fog.


Egyébként Samsung telefonok teljes kihasználásához Samsung telefon szükséges...


Még nagyon kiforratlanok ezek az eszközök, kell még pár generáció.


Bár én hagyományos órát hordok. Napi töltögetés nekem nem szimpatikus meg hogy 2 évente venni kell egy újat. 10 év alatt elverem egy rendes Omega árát ilyen sz@rokra. Ami 50 év múlva is óra lesz, ezek az okos kütyük meg jó ha 5 évet élnek.

2021. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként Samsung telefonok teljes kihasználásához Samsung telefon szükséges..."


na ebben tutira igazad van! :)

2021. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Samsung okos órát akartam írni na :D
2021. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!