Aux kábel monoba kötése?

Figyelt kérdés

Van két stereo tpa3116d2-m 3 csatorna szükséges nekem.


Tehát egy 2.1 rendszerhez lenne.


Az lenne a gondom hogy 1 3.5mm jacket szeretnék használni.


Tehát a gond az lenne hogy be kötöm az egyik erösitöt normálisan ahogy szokták +Job - +Bal gond a másikkal lenne ahol a +J és +B egy oldalára kötöm , igy meg lenne ugyebár a mono, viszont mivel itt egybe kötöttem a két pozitiv kábelt igy a másik erösitön is mono hang szól.Mivel ugyan azon kábelról szól, probálkoztam diodával ugy meg se mukan milyen megoldást tudnátok erre a problémára.



2021. szept. 23. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellenállásokkal. Nyilván át fog szivárogni egy kicsit, de általában a boltiaknál is így van megoldva.
2021. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb mekkorát javasolsz?
2021. szept. 23. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából ki kellene kísérletezni, hogy az adott áramkörben milyen érték működik legjobban. Olyan 47k körül jó szokott lenni. Ha sokkal kisebb, akkor nagy lesz az áthallás, ha túl nagy, akkor meg nagyon le fog csökkenni a jelszint.
2021. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:
80%

A hang jel az váltó áram, a dióda erre biztosan alkalmatlan :)

Stereo->mono

[link]

2021. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!