Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jack 3,5 4 Pin: Notebook-ban...

Jack 3,5 4 Pin: Notebook-ban is működjön hogyan?

Figyelt kérdés

Ha van egy headset, mely telefonnal működik mikrofonként és hangszóróként is, és azt szeretném, ha notebook-kal is működne mikrofonként és hangszóróként is, mit tehetek?

Olyan aljzatban működjön, amely egyben mikrofon és hangszóró is (mai notebook-ok döntő többsége ilyen, már csak egy audió aljzata van, mely mindkettőt kiszolgálja).

Egyszer rákerestem és megtaláltam a két 4 Pin-es szabvány elnevezését és mintha adaptert is találtam volna ennek megoldására.

Léteznek adapterek, melyek áthidalják, hogy a vezetékek másképp vannak bekötve és a használatot lehetővé teszik?



2021. szept. 23. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan headsetet ami jó hozzá, az a legegyszerább.

Mi nem tudjuk milyen headseted van, milyen kiosztással. Valószínűleg a gépben eltérő kiosztás van.

Biztosan van erre adapter, meg trükk, de nem így ismeretlenben. Ki lehet mérni hogy tutira lehessen menni, de mi innen nem tudjuk. Gondolom hogy te sem, mert már megcsináltad volna.

Igen, egyébként kétféle van. A Samsung, meg a Nokia volt így, hogy ellentétesen volt bekötve. De annyira elenyésző számban fordul elő, hogy márpedig azt akarod használni, ami nem jó hozzá, hogy készen ilyet nem is láttam még.

Csinálni lehet, egy aljzat meg egy dugó, egy darab kábel, és egy páka kell hozzá.

Meg valaki aki elkészíti neked. De az egész lehet hogy többe lenne, mint lecserélni a headsetedet.

2021. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Abban reménykedek, hogy a Jack dugón látható valamilyen jelből hozzáértőknek meghatározható, hogy milyen szabvány szerint lehet bekötve és így könnyebb a tanácsadás vagy az: egyáltalán lehet -e működésre bírni vagy megéri -e vele vesződni.

Kép innen letölthető:

[link]

2021. szept. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!