Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Támogatja a DayZ a billentyűze...

Uedhvsjshaghsgs kérdése:

Támogatja a DayZ a billentyűzet és egér használatát xbox one konzolon?

Figyelt kérdés
Sok oldalon láttam hogy támogatja míg más oldalakon csak azt hogy támogatni fogja. Nem akarom megvenni amíg nem érkezik meg biztosan a támogatás mivel a kontrolleres skilljeim nem a legjobbak. És amúgy is billentyűzeten jobban szeretek játszani de nem áll módomban egy elég erős gépet venni a futtatására.

2021. okt. 3. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Már támogatja.
2021. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hali ..segítsetek már nekem légyszi. xbox one x en játszok és nem tudom hogy lehet kinyitni a konzervet. vagyis van hozzá ugye akonzerv .meg egy nyitóm de nem tudom hogy kell párosítani ezeket és a tűzgyújtással is gondan vagyok emiatt . nem tudom mit hogyan kell hova tenni ..egyszerűen nem tudok rájönni hogy lehet megoldani ezeket
2023. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!