Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gitárkombó így beválhat...

Gitárkombó így beválhat szerintetek?

Figyelt kérdés

Adott egy gitárkombó. 55watt 8ohm-os (Mega GL60R). Basszusgitárra váltottam, de gitárnál is nekem nagyon sok benne a magas, effektel is. Szinte 0 mély van benne. Gondoltam kicserélném a hangszórót egy kicsivel erősebbre ami mélyhangszóró is egyben. Így basszusgitárral is (talán) terhelhetőbb. Szerintetek? Próbálok egy olcsó megoldást kitalálni.


Ez lenne a hangszóró amit kinéztem: [link]



2021. okt. 6. 20:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg belül még gondolkodom egy hangszigetelő szivacs rétegen. Így első körben. Jah a hátulja már lezárva 🙂
2021. okt. 6. 21:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Van ebből a típusból basszusgitár kombó is ( GL60B), csak akkor az enyémet el kell adni, a másikat megvenni. Mivel nem egy csúcskategória így az előzményekből kiindulva lehet jobban járnék egy saját fejlesztéssel.
2021. okt. 6. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes értelmetlen varázslatokkal próbálkozni, ráadásul komoly pénzekért. Nyilván a módosítgatás is pénzbe kerül. Egyszerűbb megoldás-és hosszútávon jobb, olcsóbb is-venni egy basszushoz való erősítést.
2021. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!