Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Google Drive-ra feltöltök...

Google Drive-ra feltöltök bizonyos sorozat részt (1,5 gb körül/rész), és a haverom leszokta azt tölteni, majd telefonon VLC alkalmazásban megnézni. Nos tegnap óta nem sikerül neki letölteni, -megkezdi letöltést, és vagy a vége fele írja ki, hogy?...

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:
...hogy "csatlakozási hiba", vagy mondjuk már mindjárt az elején írja ezt ki, volt rá példa erre is. Előtte minden tök faszán működött, csak tegnap kezdett el ilyen történni. Mi lehet a gond??
2021. okt. 10. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az internetével lehet valami...

A videófájlt csak úgy feltöltöd mint mondjuk xxxxx.mkv?

Én be szoktam tömöríteni és akkor a drive nem fogja nézegetni hogy az film vagy micsoda. Nem a méretcsökkentés a cél, úgyhogy a tömörítést nullára állítom így 1-2 másodperc a "tömörítés"

2021. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapból MKV felvétel nCore-ról letöltve, én ezt a felvételt Format Factory-val átalakítom mp4-é, és így teszem fel Google Drive-ra. Másik havernál eddig így mindig működött, meg ennél a havernál is működött, egészen tegnap ótáig...
2021. okt. 10. 17:50
 4/4 A kérdező kommentje:
.???
2021. okt. 10. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!