Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Iphone-hoz valami olcsóbb toll?

Iphone-hoz valami olcsóbb toll?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a procreate-et. Milyen tollat érdemes hozzá venni? Mivel nem akarok telefonhoz egy 50 ezres ipen-t venni, valami olcsóbb megoldásra gondoltam először. Mennyire hatékonyak az olcsóbb eszközök?

2021. okt. 21. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én tudom rosszul, de szerintem iphoneal nem is működnek a tollak, legalábbis nekem nem csatlakozik össze vele az ipen, csak az ipaddal.
2021. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A telefonok közül csak a Samsung Galaxy Note széria támogat (rendes) tollat. A többinél "gumivégűek" használhatók.
2021. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Én sem tudok toll támogatásról. Max a gumivégű cuccokkal működik, de azzal nem kell kreálni semmit.
2021. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
nincs mert csak a saját cuccaival kompatibilis és a legpénzlehúzóbb cég.
2021. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem vagyok Apple-fanboy, de ez csak részben igaz, és nem arról van szó, hogy csak Apple-féle tollat lehetne hozzá használni. Valószínűleg nincs rá nagy igény. Mellesleg a többi cégnél is hasonló a helyzet, mert nincs közös toll-szabvány.
2021. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ipen" Vagyis Apple Pencil? Az megvan hogy nem is működik iPhoneonon?

aktiv tollak közül ezeknek nézz utána:

Adonit Dash 3

Adonit Jot Pro 4

Adonit Mark

Wacom Bamboo Sketch


Meg vannak a passzív tollak (a gumis végü kacatok), azok mindegyike működik iPhoneon is, meg kb minden érintős felületen

2021. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak apple tollat lehet hozzá használni, ha a pencil alatt értitek ami ceruza, őszintén szólva én nem próbáltam ki mert nekem nincs pénzem rá így az ipadem csak kézzel használom magától értetődőnek vettem hogy mondjuk egy huawei cerkát nem fogad el. nekem ez volt hogy a kínaiban vett töltőm se töltötte az ipadem. ebből gondoltam.
2021. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem csak apple tollat lehet hozzá használni"

NEM LEHET VELE HASZNÁLNI!!


a kínaiban meg nem veszünk töltőt csak akkor ha magunkra akarjuk gyújtani a házat


ja és menjél trollkodni az ezotéria kategóriába léci!

2021. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!