Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen konzolos játékot vegyek?

Milyen konzolos játékot vegyek?

Figyelt kérdés
Szép estét/napot mindenkinek! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy milyen konzolos játékot vegyek? Olyan 40000ft környékén gondolkoztam, de nagyon max 50000ft-ig elmegyek, mert játékot is akarok venni. Tehát a lehető legjobbat szeretném, erős gépet, leginkább ps vagy xbox érdekelne, milyen típus az ami benne lenne az árban és erős és gyors is lenne? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2021. okt. 27. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

A ps4 jobb választás. Több exkluzíív játék van rá.

Abból is van fat, slim és pro verzió

A fat meg a slim ugyanaz csak a slim egy revision.

A pro az erősebb hardverileg. De csak akkor vedd azt ha 4k-s tévén akarsz játszani. Egyébként elég a slim.

2021. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most konzolt akarsz venni, vagy játékot?

Nagy merítési lehetőséged nincs 40-50 ezer forintból. Ennyiért előző generációs, használt gépeket talán találsz. Egy új, friss játék pedig 20-30 ezer forint körül van... Nyilván régebbieket, lehet venni jelentősen olcsóbban, főleg ha lemezest veszel használtan, de ilyet sosem csináltam.

2021. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A legjobb, hogy konzolra lehet használat játékot venni, így jóval az új ár alatt is lehet találni. Én a PS4-et javasolom, pro felé kacsintva (de az nem kötelező) és ha már játék, akkor a Witcher 3 GOTY edition. Nagyon jó a story/játékmenet és egy nagyon szép is még a mai szemmel is. Simán meg lehet kapni.
2021. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Valószínűleg én is a ps4 pro verzióját fogom választani. Köszönöm a segítséget!
2021. okt. 28. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a PS4 PRO-t ajánlom, és a PS Store-t is érdemes nézegetni mert ott is rengeteg akció szokott lenni.
2021. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!