Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az autórádióm nem játssza le...

Az autórádióm nem játssza le az új zenéket a pendrive-ról. Miért?

Figyelt kérdés

Reseteltem a rádiót, levettem az akksiról, formáztam a pendrive-ot.

Mit próbáljak még, ami segíthet?

Egyszerűen nem játssza le az új zenéket, csak azokat, amiket pár hónapja raktam rá és közben egyébként a pendrive-ról már törölve is lettek.

Több pendrive-al is próbáltam és semmi változás.



2021. nov. 2. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs leírása a rádiónak?
2021. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet, hogy rossz formatumban vannak a zenek? En is veletlenul mp4ben toltogettem le, aztan semmi. Szoval banalis kerdes, de tuti mp3-ban szedted le?
2021. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján filerendszer > encoding > filenév probléma lehet csökkenő valószínűségi sorrendben.
2021. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: kínából van és nincs meg a leírása :)


2. válaszoló: minden mp3-ban van letöltve, sőt még a pendrive alapbeállításait is módosítottam zenére


3. válaszoló: ezt kifejtenéd kicsit bővebben? :D lehet nem vagyok informatikailag ezen a szinten. a filenevet értem, hogy mire gondoltál, de a többit nem

2021. nov. 2. 18:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Milyen típusú az autórádió? Valahogy csak rá kellene keresni, hogy találjunk egy manualt, amiben benne van pl hogy fat32 filerendszert szeret, vagy nem kezeli az ékezetes fájlneveket, vagy esetleg a variable bitrates mp3-akat, stb.
2021. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez a típus. [link]


Az a vicc, hogy többször lecseréltem már rajta a zenéket és sosem volt ilyen gond. Ha csak az újakat hagyom rajta, akkor meg egyetlen egyet játszik le régről, ami már rajta sincs.

2021. nov. 2. 20:16
 7/18 anonim ***** válasza:
Másold át az összes fájlt számítógépre, töröld a pendrive-ot, majd másolj mindent vissza. Nálam ugyanez a jelenség szokott lenni véletlenszerű lejátszásnál, az újbóli másolás meg szokta oldani ezt a problémát.
2021. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: Köszi, de már legalább 10x próbáltam és nem működik sajnos.
2021. nov. 4. 10:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valamelyik fájlt hibásnak érzékeli. Ez számítógépen nem jön elő, de némelyik lejátszó kényes a fájlok fejlécére, még nem jöttem rá, pontosan mire. Amikor ilyen fájlhoz ér, akkor lejátszótól függően a lista elejére ugrik, lefagy, vagy átlép a következő fájlra. Olyankor átkódolom a hibás fájlt fix bitrátával, vagy akár az összeset és úgy másolom vissza.
2021. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9-es: Köszi, lehet ez a gond, mert tényleg nem tudok már vele mit tenni, viszont ez az átkódolás nekem már kicsit magas. :)
2021. nov. 4. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!