Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kiválthatja a tablet a laptopot?

Kiválthatja a tablet a laptopot?

Figyelt kérdés
Újságíróként dolgozom, egyszerre nézem az e-maileket, MTI-t, más hírportálokat, plusz WordPress-t használok. Mivel sokat utazom, és gamer laptopom van, felmerült, hogy be kellene ruházni egy ultrabookra/tabletre. Természetesen tudom, hogy utóbbi kényelemben, praktikumban nem éri utol a laptopot, de nem is ez a cél. A lényeg egy könnyen hordozható, nagy akkumulátorú eszköz lenne, amiről könnyen tudok cikket, szöveget szerkeszteni, e-maileket nézni. Erre a feladatra megfelel bármilyen tablet úgy, hogy közben nem rágom le a fél karom az idegeskedéstől?

2021. nov. 4. 02:55
 1/9 anonim válasza:
28%
Jó hogy nem már okostelefonról akarsz cikkeket írni, cimbi...
2021. nov. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Összeghatár?
2021. nov. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Kipróbálod, és ha beválik, akkor örülsz.

Ha nem jön be, legalább megpróbáltad.

2021. nov. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az az ötletem lenne, hogy pl. keress rá ilyenre: "tablet for journalists" vagy hasonlókra. Elképzelhetőnek tartom, hogy sokakat foglalkoztatott a téma és születtek írások ezzel kapcsolatban.
2021. nov. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy összehajtható érintőképernyős Chromebook keres.könnyü és erős akkumulátora van.
2021. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Erre csak te tudod a választ.
2021. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem veszel 2in1 gépet? A leírásod alapján neked pont az kell.
2021. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Ipad igen. Legalábbis en barmit tudok rajta csinalni, kiveve Excelezni, az kicsit bonyi es azt inkabb gépen csinálom.
2021. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hat te tudod, mennyire zavar a kepernyőn íras, illetve olyan megoldas is elkepzelheto, hogy amikor irni akarsz, csatlakoztatsz hozza egy billentyűzetet, ilyen "rugalmasat", amit kb össze lehet hengergetni aztán. Bocs, nem tudom, mi a neve. De lehet, hogy neked nem is fog kelleni, en csak magambol indultam ki, aki okostelefonon is lassan es felreutesrkel ir.

Nemetorszagban az egyetemi eloadasokon iszonyu sokan viszik be es jegyzetelnek tableten, nem laptopoznak, szoval elviekben lehetseges dolgozni ezen. Az tenyleg mas teszta, hogy nekem nem menne, de ha birod a kutyuk bökdöseset, probald ki.

2021. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!