Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan tv okosító eszköz,...

Van olyan tv okosító eszköz, amin böngésző is van?

Figyelt kérdés

Tud valaki ajánlani olyan tv okosítót, amiben böngésző is van, ez által bármire rá lehet keresni benne, akárcsak a telefonomon, vagy a laptopon keresnék?

(Kb 20.000-30.000 Ft körül)


Köszönöm!



2021. nov. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A legelterjedtebb eszközök Android alapúak, arra pedig az áruházból a böngészőt is letöltheted, így az összesnek tudnia kell.
2021. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudja az összes, pl a Mi Box S-t megvettük (akkor még nem tudtam, hogy nem tudja), és az áruházban sem találtam böngészőt. Utána megnéztem egy tesztelős videót, ahol szintén mondták, hogy ez erre nem képes.


De lehet én nem tudok akkor valamit jól...

2021. nov. 7. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt leírnak egy megoldást, ami szerint az .apk fájl (azaz letöltöd az applikációt tartalmazó telepítőállományt és azt futtatod külön) telepítésével megkerülhető a dolog:

[link]

2021. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jaguar3 válasza:

Q Plus Smart tv Box okosítót lehet csatlakoztatni régi tévékhez is sima analóg kábellel. Talán a képarányt is képes érzékelni. Erős hardver 4/32 GB.

Alcor W500-tp vezeték nélküli érintőpados billentyűzettel ajánlom.

2023. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!