Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JVC KD-X152 autórádió mindig...

JVC KD-X152 autórádió mindig újraindul miután kiveszem a kulcsot. Mi lehet a baj? Illetve pendrivenál néhányszor kiírja, hogy not support.

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A rádió hátsó vezetékeinél a citromsárgát az állandó tápra kell kötni. Ha csak gyújtás alatt kap feszültséget, akkor a memória törlődik gyújtás nélkül. Másik lehetőség, hogy a citrom és a piros kábelen is van biztosíték, meg kell nézni, hogy jók-e.
2021. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Pontosan melyik is az állandó táp, mert én úgy kötöttem be ahogy az előzőnél láttam a vezetékeket, biztosítékból pedig csak egyet láttam a hátulján.
2021. nov. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!