Apple Watch SE vagy Series 6?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a két készülék között. Az SE mellett szól hogy árban barátibb és ár érték arányban sok mindent tud. Series 6 viszont rendelkezik EKGvel meg véroxigén szint mérővel, illetve a folyamatosan éber képernyő móddal. Ám bizonytalan vagyok, hogy ezek mind vannak e annyira hasznos, jó funkciók, hogy az ember inkább emellett a modell mellett döntsön. Esetleg aki rendelkezik valamelyik készülékkel tapasztalatok, vagy tanácsok?Szívesen meghallgatom a véleményeket. :) előre is köszönöm az építő hozzászólásokat

2021. nov. 10. 00:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Series 7
2021. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Series 7 nekem nem tetszik, a 41 mm a legkisebb es nagyon csúnyán áll a csuklómom, illetve olyan színű tok színben nem is kapható, amilyet én szeretnék. :)
2021. nov. 10. 00:10
 3/19 anonim ***** válasza:
SE
2021. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
SE, hidd el, nem fogod hiányát érezni sem az AOD-nak, sem pedig az EKG-nek.
2021. nov. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudnátok érveket mondani hogy miert inkabb az SE? :) köszönöm!
2021. nov. 10. 08:39
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A két gép ugyanaz. Ha kell az ekg és a oxigénszint mérés akkor a 6-ot vedd, ha nem kell akkor meg az SEt.

Ennyi.

Ezen nincs mit érvekkel alátámasztani.

Kell az ekg vagy sem. Ezt meg csak te tudod, mi nem.

2021. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy olyan fontos funkció ez, ami miatt inkabb a 6-t válasszam. Elviekben a SE is szól szabálytalan szívritmus esetén, es tud pulzust is mérni.

Egyebkent en normálisan válaszoltam, én is elvárnám. Köszönöm :)

2021. nov. 10. 09:37
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is normálisan válaszoltam! Még mosolyogtam is miközben írtam! Nem láttad? :D Vagy még esetleg hányjak cigánykereket is közben? :D

Ha van valami szívproblémád, vagy a családban a felmenőknél volt és lehetséges hogy örökölhetted akkor érdemesebb az EKG-s változatot venni, hogy rendszeresen tudd monitorozni a szíved működését. A sok EKG-ból az oros egy tendenciát is láthat aminek segítségével diagnosztizálni is tud.

Ez érvnek megfelel?

Ha nem veri földhöz a pénztárcádat a plusz kiadás akkor a 6-ot vedd. Mindig előre gondolkodj. Ez is lehet hogy majd pár hónap múlva pont a szaturáció mérés miatt derül ki hogy kovidos lettél és korábban meg lehet kezdeni a kezelést....


De ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz! :)

2021. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Még át gondolom, mert nagyon tetszik az SE, de felek hogy megbanom, mivel pici ráfizetéssel 3 funkcióval többet kaphatok akar a 6 os szériával.

De például ami nagyon tetszik az SE Ben a csillag fény színű szij, ami 6ba nincs.

2021. nov. 10. 12:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ügy, úgyis kell tartalék szíj
2021. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!