Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri lecserélni...

Szerintetek megéri lecserélni egy 7. generációs iPad-et egy 9. generációsra?

Figyelt kérdés

Majdnem teljesen megegyezik a kettő, de a 9. generációsnak dupla tárhelye van, 32 GB helyett 64 GB. Ezenkívül az előlapi kamerája jobb, nagyobb felbontású. A 7. generációs a napokban lesz egy éves. Kb. 100.000 forintot kellene ráfizetni.

Igazából ami szerintem hosszú távon jelentős, az a dupla tárhely (jól jönne, mert kb. 5-6 GB szabad tárhelyem van) és az erősebb proci, hosszabb támogatási idő. (2 évvel újabb modell)

Köszönöm a véleményeket!



2021. nov. 14. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.
2021. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem cserélném le 100 ezer forintért, de nekem semmi szükségem a jobb előlapi kamerára, amire használom ott a proci sem számít, a nagyobb tárhely mondjuk jól jönne de nem ennyiért. De ha neked így megéri, hát cseréld le.
2021. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni hogy a jekenlegi parameterei allapota mennyire korlatozza a hasznalatot. Illetve hogy amit az uj biztosit pl erosebb proci van-e szamodra jelentosege.


A tarhely problemara igazabol az jelentene megoldast ha valahol online vagy kulso adathordozon offline tarolnad az fajlokat. Nem tudom mik azok, de nem hiszem az eleted osszes fotoja videoja kedvenc zenei ott kell mindig lenni a zsebedben. Raadasul menteni azert is jo mashova mert ha elromlik a cucc vagy ellopjak... akkor torolgetheted a szemed.


Szoval a tobb tarhelyre nem csak az uj vasarlasa a megoldas...


De van olyan erzesem.. ha ezt itt kerdezed es innen varsz megerositest akkor igazabol magad sem tudod hogy megeri-e neked a csere. Csakhogy a baj, hogy ha Te nem tudod egyertelmuen eldonteni az itt levok sem tudjak "latatlanba". Csak Te tudod mire es hogyan hssznalod, mit diktal a szived az eszed.


Egyebkent azt gondolom ha Te nem tudod eldonteni egyertelmuen... akkor nem sok nyomos okod van a cserere. Igy a csere nem esszeru meg neked.

2021. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri.
2022. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!