Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak ebben az esetben...

Mit csináljak ebben az esetben? (HELP)

Figyelt kérdés

Vasárnap este rendeltem egy laptopot, de tegnap találtam ebben az árkategóriában egy jobbat. (kicsivel drágább csak) Ma hozza a futár a vasárnap megrendelt laptopot (GLS) és utánvételesen kellene kifizetnem.

Ezen a webshopon azt írják, hogy az átvételtől számított 30 napon belül cserélik ha nem tetszik és vissza is fizetik az árát.

Átvegyem így? Arra gondoltam átveszem, kifizetem, nem bontom ki, felhívom az üzletet, hogy a másikat szeretném majd amikor kihozzák kipótolom az árát, a bontatlan laptopot pedig visszaadom.

Szerintetek? Soha nem történt még velem ilyen, nem tudom mit csináljak, kellemetlenül is érzem magam emiatt..



2021. dec. 7. 06:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Vagy inkább ne is fizessem ki csak küldjem vissza a futárral?

Majd pedig rendeljem meg a másik laptopot?

2021. dec. 7. 07:06
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hívd fel őket, erre való a vevőszolgálat. :) Jogod van elállni a vásárlástól, és ők meg örülnek, ha drágábbat adhatnak el.
2021. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még nincsenek nyitva, majd csak 10 órától.

Akkor majd megmondom a GLS srácnak, hogy vigye vissza.

2021. dec. 7. 07:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd at, mond meg a futarnak,hogy return csomag. Hivd fel oket amint tudod es mond,,h visszakuldted es hogy rafizetnel egy dragabbra.
2021. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így tettem. :)

Felhívtam az üzletet és mondtam, hogy mégsem a megrendelt laptopot szeretném hanem egy másikat. Mondták is, hogy semmi probléma, ne vegyem át majd utána rendeljem meg azt a laptopot amelyiket kinéztem utólag. Csak a futár volt flegma a telefonban amikor mondtam neki mi a helyzet. Mondjuk megértem, kellemetlenül is éreztem magam miatta, de majd kap borravalót mert ismerem, szinte mindig ő jön hozzánk. Köszönöm egyébként a segítségeteket! :)

2021. dec. 7. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Es milyen tipus lesz helyette?
2021. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobb procival és nagyobb rammal és ssdvel rendelkező laptop lesz helyette.
2021. dec. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!